P24E30M-YL2C
Limited Warranty3 Year
Shipping Weight: 21 lbs.
Manufacturer Part Number
P24E30M-YL2C
Input Voltage
208 V AC
Output Voltage
208 V AC
Power Rating (Watt)
8600 W
Input Current
30 A
Width
2"
Depth
2.1"
Length
68.9"