GRK-LVT42
Product Highlights:
  • 0.5" Height
  • 41.7" Depth
Product Condition: New and Factory Fresh
Shipping Weight: 19 lbs.
Middle Atlantic GRK LG Perf Vent Top, 42DP
Manufacturer Part Number
GRK-LVT42
Product Model
GRK-LVT42
Product Name
GRK LG Perf Vent Top, 42DP
Marketing Information
64% Open Area Top For 42" Deep GRK Racks
Height
0.5"
Depth
41.7"
Miscellaneous
Compatibility
42" Deep GRK Racks