GRK-LVT36
Product Highlights:
  • 0.5" Height
  • 35.7" Depth
Product Condition: New and Factory Fresh
Shipping Weight: 17 lbs.
Middle Atlantic GRK LG Perf Vent Top, 36DP
Manufacturer Part Number
GRK-LVT36
Product Model
GRK-LVT36
Product Name
GRK LG Perf Vent Top, 36DP
Marketing Information
64% Open Area Top For 36" Deep GRK Racks
Height
0.5"
Depth
35.7"
Miscellaneous
Compatibility
36" Deep GRK Racks