GRK-LVT30
Product Highlights:
  • 0.5" Height
  • 29.7" Depth
Product Condition: New and Factory Fresh
Shipping Weight: 15 lbs.
Middle Atlantic GRK LG Perf Vent Top, 30DP
Manufacturer Part Number
GRK-LVT30
Product Model
GRK-LVT30
Product Name
GRK LG Perf Vent Top, 30DP
Marketing Information
64% Open Area Top For 30" Deep GRK Racks
Height
0.5"
Depth
29.7"
Miscellaneous
Compatibility
30" Deep GRK Racks