GRK-LVT24
Product Highlights:
  • 0.5" Height
  • 23.7" Depth
Product Condition: New and Factory Fresh
Shipping Weight: 13 lbs.
Middle Atlantic GRK LG Perf Vent Top, 24DP
Tech Specs
Specifications
Manufacturer
Legrand Group
Manufacturer Part Number
GRK-LVT24
Manufacturer Website Address
http://www.legrand.us
Brand Name
Middle Atlantic
Product Model
GRK-LVT24
Product Name
GRK LG Perf Vent Top, 24DP
Marketing Information
64% Open Area Top For 24" Deep GRK Racks
Product Type
Vent Panel
Physical Characteristics
Height
0.5"
Depth
23.7"
Miscellaneous
Compatibility
24" Deep GRK Racks